◉ Wymiana towaru | Zwrot

W celu dokonania wymiany/zwrotu należy odesłać do nas zamówiony towar wraz z wypełnionym formularzem zwrotu, a następnie jak najszybciej dokonać nowego zamówienia.
W celu dokonania zwrotu dla Twojej wygody przygotowaliśmy dwa sposoby zwrócenia do nas produktów.

Wersja do pobrania (kliknij w ikonkę)

PLIK PDF DO POBRANIA

 

- - - - - > WŁASNY SPOSÓB WYSŁKI

 

1. Pobierz poniższy formularz, klikając w niego (formularz pobierze się na Twój komputer / Formularz otrzymałaś/eś od nas również w formie elektroniczne w potwierdzeniu zamówienia).

2. Pobrany formularz znajdziesz: z lewej strony u dołu ekranu lub w Mój komputer/ Pobrane

3. Otwórz (jeśli nie posiadasz programu Addobe Reader możesz otworzyć za pomocą przeglądarki)  

4. Wypełnij formularz

5. Gotowy formularz wydrukuj (włóż do paczki), lub odeślij do nas mailowo na adres sklep@misslou.pl

6. Do przesyłki dołącz dowód zakupu (paragon lub fakturę, nie są prawnie wymagane, jednak ich dołączenie znacznie ułatwi i przyspieszy rozpatrywanie zwrotu oraz wypłatę środków) i podpisany formularz zwrotu.

7. Wyślij do nas paczkę w dowolny sposób: poczta polska, kurier, nadaj samodzielnie w paczkomacie na adres: Miss Lou s.c., ul. Ignacego Paderewskiego 4, 43-330 Wilamowice woj. śląskie

8. Gotowe! Czekaj na zwrot środków

 

  • Opłata za dokonanie zwrotu w tym momencie jest ponoszona przez Ciebie, natomiast w przypadku zwrotu całości towaru, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Miss Lou).
  • Zwrotu pieniędzy dokonamy w ciągu 14 dniod dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji o odstąpieniu od umowy (z reguły trwa to jednak krócej). Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania.    

 

 - - - - - > SZYBKIE ZWROTY (inpost)

1. Pobierz poniższy formularz, klikając w niego (formularz pobierze się na Twój komputer / Formularz otrzymałaś/eś od nas również w formie elektroniczne w potwierdzeniu zamówienia). 

2. Pobrany formularz znajdziesz: z lewej strony u dołu ekranu lub w Mój komputer/ Pobrane

3. Otwórz (jeśli nie posiadasz programu Addobe Reader możesz otworzyć za pomocą przeglądarki)  

4. Wypełnij formularz

5. Gotowy formularz wydrukuj (włóż do paczki), lub odeślij do nas mailowo na adres sklep@misslou.pl            

Do przesyłki dołącz dowód zakupu (paragon lub fakturę, nie są prawnie wymagane, jednak ich dołączenie znacznie ułatwi i przyspieszy rozpatrywanie zwrotu oraz wypłatę środków) i podpisany formularz zwrotu.

6. Wejdź na stronę (Inpost szybkie zwroty) https://szybkiezwroty.pl/pl

7. W wyszukiwarce wpisz nazwę: Miss Lou Stroje Kąpielowe

8. Postępuj zgodnie z instrukcją Inpost (wydrukuj formularz, wygeneruj i  wydrukuj dokumenty zwrotu wraz z kodem zwrotu). 

9. Przed wybraniem gabarytu, koniecznie sprawdź jaki rozmiar ma Twoja paczka (inaczej, może nie zmieścić  się w skrytce, która będzie dla niej przygotowana). 
A:8x38x64 cm B: 19x38x64cm C: 41x38x64cm   *maksymalna waga nadawanej paczki to 25 kg

10. Wyślij paczkę-> Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu i dobrze go zaklej.     
Do przesyłki dołącz dowód zakupu (paragon lub fakturę, nie są prawnie wymagane, jednak ich dołączenie znacznie ułatwi i przyspieszy rozpatrywanie zwrotu oraz wypłatę środków) i podpisany formularz zwrotu dostępny do pobrania (powyżej).

11. Umieść wygenerowany kod zwrotu na przesyłce (etykietę zwrotną).

12. Udaj się do dowolnego Paczkomatu InPost w swojej okolicy, tam szybko nadasz swoją paczkę. Postępuje zgodnie z instrukcją paczkomatu.

13. Gotowe! Czekaj na zwrot środków.

  • Opłata za dokonanie zwrotu to tylko 14 zł - najtańszy koszt dostarczenia przesyłki oferowany przez Feba (nie płacisz jej z góry) - zostanie ona odliczona od kwoty, którą zwrócimy Tobie za odesłany towar.
  • Zwrotu pieniędzy dokonamy w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji o odstąpieniu od umowy (z reguły trwa to jednak krócej). Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania.   

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

POUCZENIE
Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość


Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, (niezwłocznie) muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia na przykład pismem wysłanym:

  • Pocztą Polską na adres: Miss Lou ul. Ignacego Paderewskiego 4, 43-330 Wilamowice
  • Pocztą elektroniczną:sklep@misslou.pl
  • Mogą Państwo skorzystać z powyższego wzoru formularza odstąpienia od umowy (zwrotu), jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do dstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy/zwrotu. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy (zwrotu całości towaru) zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Miss Lou), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. W przypadku zwrotu częściowego towaru, nie są zwracane koszty przesyłki.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności, do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Zwracany towar prosimy o odesłanie do siedziby firmy mieszczącej się pod adresem:

Miss Lou s.c. Monika Konior, Janusz Fajferek
ul. Ignacego Paderewskiego 4, 43-330 Wilamowice

niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Koszty bezpośrednie zwrotu rzeczy, będą musieli Państwo ponieść we własnym zakresie. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Uwaga: Zwracane towary muszą być kompletne. Towary powinny być zwrócone w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna (uprzednio uzgodnione). Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Oświadczam, że zapoznałam/em się i akceptuję:
- Regulamin
- Politykę prywatności
- Informację o wymianie towarów/ zwrotach/ reklamacjach dostępne na www.misslou.pl

       

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium