O marce

Cześć piękna! Jesteśmy Miss Lou

Marka Miss Lou - to nowoczesna marka specjalizującą się w letnich stylizacjach, która została założona, by tworzyć pozytywny wpływ na modę plażową poprzez dzielenie się tym co najlepiej potrafi robić. Jesteśmy odpowiedzią na potrzeby mody kąpielowej i letnich stylizacji, jednocześnie staramy sprostać się potrzebom i pragnieniom kobiet w XXI wieku. Chcemy podarować Wam radość, uśmiech i zaszczepić w Was MODĘ przez duże „M”.

Miss Lou powstała dla wszystkich kobiet śledzących najnowsze trendy w modzie plażowej, zainteresowanych, mających swój wyjątkowy styl, ceniących sobie równowagę pomiędzy jakością a ceną.

Nazwa marki w wolnym tłumaczeniu, to Panna Lou, ale za nazwą kryje: wesoła, twórcza, szczęśliwa, przyjazna, kompetentna.

 " WIERZYMY, ŻE MODĄ PLAŻOWĄ MISS LOU NALEŻY SIĘ DZIELIĆ! "

 - - - - - - - - - - - - -  -  -

NASZA HISTORIA

Miłość do mody i silny wpływ otaczającego nas świata, dały nam podstawę do wielkich marzeń, marzeń o stworzeniu marki strojów kąpielowych i stylu Miss Lou. Marzenia teraz stały się rzeczywistością! Nasza doświadczona kadra, która z kostiumami kąpielowymi pracuje już od ponad 30 lat, to silna damska ekipa, zawsze stawiająco dobro kobiet na pierwszym miejscu.

Wspólna praca i zaangażowanie całej załogi, sprawiają, że dzieje się magia Miss Lou. We współpracy z najlepszymi projektantami i konstruktorami bielizny tworzymy „perełki” mody plażowej.

Świat zmienia się cały czas, czasem ciężko nam wszystkim za nim nadążyć, ale Miss Lou stara się dotrzymywać kroku galopującym trendom, a wręcz być choć o jeden krok do przodu.

Wciąż się uczymy i rozwijamy, ale jedną stałą marki Miss Lou jest jakość, dopasowanie, styl, z których jesteśmy dumni, znani i lubiani. Dołącz do nas w naszej podróży lifestylowej!

 

 - - - - - - - - - - - - -  -  -

NASZA MISJA

Naszą misją jest nieustanne poszukiwanie lata i chęć podróżowania z Wami dookoła świata! Chcemy „przelać” na projekty kostiumów kąpielowych wszystkie nasze i Wasze emocje, które towarzyszą nam podczas wspaniałych, słonecznych wakacji. Staramy się, aby wszystkie projekty były radosne, energetyczne, słoneczne a zarazem eleganckie i pełne kobiecego szyku.

W naszych żyłach płynie pozytywne i żywe nastawienie do ludzi i świata. Miss Lou celebruje poczucie wolności, wiarę w sobie, kreatywność i pewnością we własne, nieograniczone możliwości. Wierzymy w siłę wspólnoty, do której należy każda Klientka Miss Lou, to ona prowadzi nas do budowania naszej własnej historii.

 

 - - - - - - - - - - - - -  -  -

NASZ PRODUKT

Kreacje Miss Lou charakteryzują się inspirowanymi Latem kolorami, printami, młodzieńczą beztroską i radością. Wszystkie kostiumy kąpielowe Miss Lou są produkowane są w Polsce, naszym pięknym kraju! Na naszej etykiecie z dumą widnieje napis: Wyprodukowano w Polsce.

W związku z potrzebami naszych Klientek, dotyczących kostiumów kąpielowych posiadających duże rozmiary/ miseczki, podjęliśmy współpracę dystrybucyjną z jednym z największych producentów kostiumów kąpielowych w Polsce – Z.P.H.U. FEBA. Miss Lou oferuje głownie czarne kostiumy kąpielowe od marki Feba, tzw. linia Basic, która dostępna jest w całej rozmiarówce przez cały rok (rozmiary: XS - 6XL oraz 36B – 44I).

 

Dziękujemy Ci, że wybierasz mądrze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium